Trainers

Trainerscoördinator en Commissaris Technische Commissie Co Friemann 075 621 66 44 / 06 154 280 77 techcomm@stg-zaanstreek.nl


Jeugdtrainer en Commissaris Jeugdzaken Chris Schuurman 075 617 97 25 06 52 64 70 06 jeugdcommissie@stg-zaanstreek.nl


Overige trainers

Riccardo Bafaro 06 278 363 31 bafaroriccardo@gmail.com  

Sandra Buurs 06 519 495 65 algemenezaken@stg-zaanstreek.nl  

Erwin Dekker 075 617 99 59 / 06 233 879 59 erwin.e.dekker@gmail.com

Marcel Huismans 075 622 24 30 / 06 127 449 56 marcel.huismans@xs4all.nl

Leo van Klink 075 628 76 73 / 06 200 907 32 leovanklink@upcmail.nl

Adriaan Krom 075 622 32 40 adriaankrom@hotmail.com

Joke Melk-Boekel 075 687 78 21 jmelkboekel@gmail.com  

Gerrit Passenier 075 615 64 86 g.passenier@wxs.nl

Cees Rijkes 075 617 34 24 cees.rijkes@stg-zaanstreek.nl

Rob Schaap 075 616 82 85 / 06 833 550 78 rob_zentino@hotmail.com

Wil Schermer 075 631 41 37 wil.schermer@stg-zaanstreek.nl

Sven-Yvo Stoop 075 687 15 41 / 06 287 921 80 sven-yvo@hotmail.com

Jan van der Veer 075 687 10 12 janenmaureen@kpnplanet.nl

Hans Zandbergen 075 622 41 48 veldzand@kpnplanet.nl

Thijs van Tol 06-40162017 vantol.thijs@gmail.com

Clubblad DE RONDING

STG Nieuwsbrief