Trainers

Trainerscoördinator en Commissaris Technische Commissie
Co Friemann
075 621 66 44 / 06 154 280 77
techcomm@stg-zaanstreek.nl


Jeugdtrainer en Commissaris Jeugdzaken
Chris Schuurman
075 617 97 25
06 52 64 70 06
jeugdcommissie@stg-zaanstreek.nl


Overige trainers

Riccardo Bafaro
06 278 363 31
bafaroriccardo@gmail.com

 

Sandra Buurs
06 519 495 65
algemenezaken@stg-zaanstreek.nl

 

Erwin Dekker
075 617 99 59 / 06 233 879 59
erwin.e.dekker@gmail.com

Marcel Huismans
075 622 24 30 / 06 127 449 56
marcel.huismans@xs4all.nl

Leo van Klink
075 628 76 73 / 06 200 907 32
leovanklink@upcmail.nl

Adriaan Krom
075 622 32 40
adriaankrom@hotmail.com

Elly van Leeuwen
023 558 05 67
evanleeuwen@witteleeuwen.xs4all.nl

Joke Melk-Boekel
075 687 78 21
jmelkboekel@gmail.com

 

Gerrit Passenier
075 615 64 86
g.passenier@wxs.nl

Cees Rijkes
075 617 34 24
cees.rijkes@stg-zaanstreek.nl

Rob Schaap
075 616 82 85 / 06 833 550 78
rob_zentino@hotmail.com

Wil Schermer
075 631 41 37
wil.schermer@stg-zaanstreek.nl

Fabienne Schuurman
075 617 97 25 / 06 273 111 03
c.schuurman96@upcmail.nl

Sven-Yvo Stoop
075 687 15 41 / 06 287 921 80
sven-yvo@hotmail.com

Jan van der Veer
075 687 10 12
janenmaureen@kpnplanet.nl

Patrick Verheij
06 486 280 06
patrickverheij@hotmail.com

 

Hans Zandbergen
075 622 41 48
veldzand@kpnplanet.nl

Clubblad DE RONDING

STG Nieuwsbrief